CinAmono

“CinAmono” (C in A mono) ėmė gimti 2013-ais metais. Iš pradžių tai buvo Lauros ir kontrabosininko Vyčio Nivinsko duetas. Juodu vienija daugybė dalykų: žavėjimasis intuityviomis, mistinėmis muzikos savybėmis, bebaimis improvizavimas ir ekstatiškas pasinėrimas į garsų sukeliamus būvius. Kompozicijoje jie siekia natūralios pasakojimo tekmės, ir visuomet palieka atviras erdves netikėtumams, kurių jie įneša ir patys, ir sulaukia iš scenos partnerių.
Partneriai per grupės formavimosi kelią keitėsi ne kartą: skirtingu metu joje grojo Eugenijus Jonavičius, Tony Renold (Šveicarija), Kaspar Uljas (Estija), Vytis Vainilaitis, Darius Rudis, Jūris Benaitis, Domantas Razmus ir Dovydas Stalmokas.
Dabartinė sudėtis įtvirtinta 2017 m. vasarą, ir tai yra:
Laura Budreckytė (balsas),
Vytis Nivinskas (kontrabosas),
Simonas Šipavičius (saksofonas),
Žygimantas Bačkus (gitara),
Domantas Razmus (būgnai).
Kvintetas pasižymi unikalia sonorika, kiekvienam kūriniui, temai ar būviui atrandama išskirtinė, nauja, taikliausiai jį perteikianti spalva, iš kurios aiškiai išnyra individualūs balsai, noriai ir gausiai besileidžiantys į improvizaciją, kurios netaupias erdves teko kiek suspausti, įrašant debiutinį albumą.
2018 m. “CinAmono” pristatė debiutinį įrašų rinkinį CD plokštelės pavidalu, kuris laukia dar vienos savo inkarnacijos vinilo forma. Dizaine atspindėtas Eglės Čėjauskaitės ir Martyno Gintalo “CinAmono” muzikos girdėjimas, garso kokybė buvo Baltic Mobile Recordings – Viliaus Kero ir Aleksandros Kerienės – rūpestis. Ir taip tapo kūnu, į grotuvą besiprašančiu fiziniu daiktu muzika – devynios dainos, istorijos, kai kurios – sekamos lietuvių kalba (Vytauto Mačernio ir Marcelijaus Martinaičio eilėmis), viena – atklydusi iš Kubos, kai kurios – šmaikščios, kitos – lyriškos, ir kiekvienoje poezija ir muzika susipina į ryškų pasakojimą, kuriame būtinai išlieka krislas paslapties ir bent vienas daugtaškis, kurį klausytojui tenka pratęsti pačiam. 

“Jei manęs paklaustų, kokia šio albumo žinutė, atsakyčiau – iš širdies į širdį, su lietuviška melancholija, smaragdine žaluma bei nerimstančia improvizacija. Skirta pasaulio žmogui. 
Tegul būna mums visiems lengva ir jauku, tikiuosi, su “CinAmono” muzika.”
Laura Budreckytė